Młoda, po studiach poszukuje dojrzałego opiekuna...

Miasto: Warszawa

Wiek:
0

Opis oferty

Witam serdecznie. Trafiłam na niniejszą stronę, mając na uwadze chęć poznania Mężczyzny wyjątkowego. Ideałem będzie Pan dojrzały, elegancki, inteligentny, taki przy którym nie można się nudzić, z którym można miło spędzać czas i cieszyć się każdym dniem, każdą nocą i porankiem, który mam nadzieje witać z Tobą zapachem porannej, wspólnie pitej kawy. Chciałabym byś był kimś, na kogo zawszę będę mogła liczyć. Nie jest istotny kolor włosów, oczu, czy wiek, choć wolę mężczyzn dojrzałych, przy których mogę czuć się bezpiecznie, stąd nie podaję granicy wiekowej. Od mężczyzny, którego mam nadzieję tu znaleźć pragnę się wiele nauczyć, jak wiemy człowiek uczy się całe życie, jeśli będziesz chętny to i ja Cię czegoś nauczę, w końcu swoje już przeżyłam :). Jeśli będziesz o mnie dbał, to mogę Ci obiecać, że i z mojej strony niczego Ci nie zabraknie, bo jestem kobietą, która o mężczyznę zadbać potrafi pod każdym względem. Będę dla Ciebie wsparciem i oparciem w trudnych chwilach, mam nadzieje, że odnajdziesz w mojej osobie również przyjaciółkę, której będziesz mógł bezgranicznie ufać. Potrafię też milczeć i słuchać, gdy trzeba. Lubię się śmiać i uśmiechać, dużo czytam i uwielbiam zwiedzać. Chciałabym tym samym miło spędzać z Tobą czas na różne sposoby, takie jakie tylko przyjdą Nam do głowy, a jestem pewna, że Nasza wyobraźnia nie ma granic. Spacer, romantyczna kolacja, narty, kino, teatr, opera, czy wspólny wieczór przed telewizorem, co Ty na to? Nie jest dla mnie istotne Twoje miejsce zamieszkania, ja swoje mogę zmienić, gdy poznam Mężczyznę, którego szukam, zrobię to bez wahania. Mam 27 lat, włosy blond do ramion, oczy niebieskie. Proszę by odpisywali Mężczyźni poważnie zainteresowani powyższym. Nie odpowiem na maile jednozdaniowe. Pozdrawiam i czekam, może właśnie na Ciebie :).

Data dodania:

Podobne zdjęcia

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Młoda, po studiach poszukuje dojrzałego opiekuna...

Maria 14 sie 13:24

Witam miło , Jarek , ja tez szukam miłej fajnej zadbanej Pani , więcej miło zapraszam na prywatnego maila . Zdjęcie wyśle na prywatnego maila , miło pozdrawiam , Jarek .

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Młoda, po studiach poszukuje dojrzałego opiekuna... w paniach . Sprawdź co jeszcze w: Sponsor poszukiwany, Blondynka na sex, Dla dojrzałych panów, Zrobie wszytsko, Ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, młoda szuka sponsora poznań, młoda studentka szuka sponsora, studentka poszukuje sponsora.

Brak zdjęcia

Młoda, doświadczona poszukuje

| Poznań, Cały kraj

Młoda poszukuje pracy

Młoda poszukuje pracy

| Polska, Cały kraj

Brak zdjęcia

Młoda doswiadczona poszukuje

| Poznań, Cały kraj

Brak zdjęcia

Szukam dojrzałego sponsora

| Opole Wrocław, Cały kraj

Brak zdjęcia

Szukam dojrzałego!!!!!

| Warszawa, Cały kraj

POSZUKUJE CHETNYCH PAN NA TOUR PO EUROPIE

POSZUKUJE CHETNYCH PAN NA TOUR PO EUROPIE

| Europa, Cały kraj

Brak zdjęcia

poszukuje

| warszwa, Cały kraj

Brak zdjęcia

poszukuje

| wawa cały kraj, Cały kraj

Brak zdjęcia

POSZUKUJE

| Polska, Cały kraj | [object Object]