Adam dla pań

Województwo: Mazowieckie Miasto: Warszawa 52°13'47"N 21°0'44"N

Wiek:
26

Opis oferty

Witam drogie panie (tylko panie) jeśli wybieracie się do restauracji, teatru albo na spotkanie z koleżankami z dawnych lat, a nie ma wam kto towarzyszyć chętnie rozwiążę ten problem jestem wykształcony i oczytany więc odnajdę się w każdym towarzystwie. Jeżeli no cóż wracacie do domów po dniu w firmie, a nie ma wam kto towarzyszyć podczas kolacji, wieczornej kąpieli lub w łóżku również pomogę rozwiązać ten problem. Oferuję towarzystwo,spacery , wspólne pieszczoty, jak również bardziej intymne spotkania na których możemy robić wszystko co zechcesz dla wspólnej przyjemności. 80pln za godzinę 400pln za noc.

Data dodania: 06 kwi | 16:35

Komentarze Komentarze do ogłoszenia: Adam dla pań

jakaja 31 paź 14:21

Hejka dziewczyny jeśli macie ochotę na romantyczny wieczór z bardzo miłym zakończeniem to się więcej nie zastanawiajcie facet jest nieziemski. Pozdrawiam

Podobne Podobne ogłoszenia

Ogłoszenia podobne do Adam dla pań w panach w Warszawie. Sprawdź co jeszcze możesz w: Panowie do towarzystwa, Sex dla Pań, Pan dla pań, Pan do towarzystwa, masaże dla pań, masaż dla pań katowice, masaż erotyczny dla pań poznań, dla kobiet, usługi towarzyskie dla pan, sponsoring dla starszej.